Johtokunta

Janne Kerttula Puheenjohtaja janne.kerttula AT gmail.com 
Juha Nyman Varapuheenjohtaja juhis691 AT suomi24.fi
Milla Eronen Sihteeri milla.eronen AT iki.fi
Robert Koskenniemi Taloudenhoitaja  taloushallinto AT tuomarilanurheilijat.fi
Hilkka Julkunen Johtokunnan jäsen hilkka.julkunen AT gmail.com
Minna Kantakoski Johtokunnan jäsen minna.kantakoski AT gmail.com
Kim Lahti Johtokunnan jäsen kim.lahti AT assaabloy.com
Mati Vokk Johtokunnan jäsen mtvkk9 AT gmail.com
Olli Rauste Johtokunnan jäsen olli.rauste AT elisanet.fi
Laura Nisula Johtokunnan jäsen nisula.laura AT gmail.com
     

 
Johtokunnalle voi ehdottaa käsiteltäviä asioita otettavaksi johtokunnan kokouksiin. Ehdotukset puheenjohtajalle.